Gravírovanie

Najčastejšie gravírujeme do darčekových predmetov ako sú perázapaľovačeploskačkyvizitkárehodinky alebo iné Vami prinesené predmety. Ak máte nejaký predmet, do ktorého by ste chceli niečo vygravírovať a nie ste si istí, či je to možné, určite nás kontaktujte. Vieme gravírovať do kožekovu aj skla.

Menovky na dvere alebo schránku

Gravírujeme do plastových, ale aj kovových menoviek. Gravírovanú menovku si môžete dať na dvere bytu, na schránku, prípadne podľa vlastnej potreby. Menovky sú vhodné aj v business sfére, kedy sa pripínajú na oblečenie. V ponuke máme aj úchyty na takéto menovky. Menovku Vám vieme spraviť na počkanie, pri väčších množstvách záleží na dohode. Cenník nájdete v nižšej časti stránky.

Gravírovanie do skla

Zvládame aj gravírovanie do pohárov, fliaš, prípadne iných sklenených predmetov. Jeden kus Vám vyrobíme už v ten istý deň, pri viacerých kusoch to záleží na individuálnej dohode.

Gravírovanie do dreva

Vďaka veľmi precíznemu laseru vieme vypalovať aj do dreva. Táto forma je veľmi obľúbená pri výrobe originálnych darčekov – drevená škatuľka s venovaním, fotka na dreve, prípadne drevené kuchynské náradie s vlastným menom. Je možné gravírovať takmer na každý typ dreva, gravírovanie však najlepšie vynikne na svetlejších typoch.

Gravírovanie do kovu

Ani gravírovanie do kovu nám nerobí problém. Tak isto ako pri gravírovaní do dreva, najčastejšie gravírujeme do predmetov určených ako darček – hodinky, zapaľovače, ploskačky, tabatierky, kľúčenky a mnohé iné. Či už vygravírujete dátum, iniciály alebo venovanie, personalizovaný darček je omnoho cennejší. Na výber máme veľa druhov písma, určite si vyberiete.

Gravírovanie do zapaľovačov

Gravírujeme aj do Zippo alebo Clipper zapaľovačov podľa Vášho výberu. Stači si vybrať vhodný Zippo zapaľovač na stránke www.eZapalovace.sk, povedať nám jeho číslo a do týždňa je zapaľovač hotový aj s gravírovaním. Na oboch prevádzkach máme stojan s 96 kusmi Zippo zapaľovačov, stačí len prísť a vybrať si. Vygravírovať vieme akýkoľvek text alebo obrázok v krivkách.

Visačky pre psa alebo mačku

Menovky na obojok  pre domácich miláčikov ponúkame v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach. Gravírovať sa dá obojstranne. Na prednú stranu väčšina zákazníkov nechá vygravírovať meno domáceho miláčika, na zadnú stranu telefónne číslo, ktoré oceníte hlavne keď sa vám psík alebo mačka niekam zatúla.

Gravírovanie do visiacich zámkov

Uzamknutý visiaci zámok na nejakom moste, plote, alebo inom peknom mieste je symbolom lásky medzi dvoma osobami. My ponúkame gravírovanie na takýto zámok, aby ste si aj po rokoch našli ten svoj a zároveň mali krásnu pamiatku na vašu lásku.

Gravírovanie do ploskačky

V ponuke máme aj ploskačky vo viacerých farbách, ktoré sú na Slovensku veľmi obľúbené, slovenským národným športom je predsa “Slovenská hádzaná”, s tesným náskokom pred “Šprintom do krčmy”. “Hod tyčkou” obsadil tretie miesto. Na ploskačku vieme gravírovať laserom aj mechanicky.