Stroje

Epilog Mini 24

Stroje značky Epilog patria medzi najkvalitnejšie laserové gravírky a vyrezávače na trhu. Vďaka veľmi tenkému lúču lasera sme schopní vygravírovať naozaj drobné detaily, ktoré iné stroje nedokážu. K dispozícií máme aj rotačný nadstavec, ktorý nám umožňuje gravírovať do predmetov tvaru valca, ako sú napríklad flaše, poháre, či už sklenené, alebo hliníkové.

Gravograph IS200

Jedná sa o CNC gravírku, ktorá gravíruje pomocou ihly s diamantovým hrotom. Najčastejšie gravírujeme menovky pre psíkov na obojok, venovania na zadnú stranu hodiniek, iniciály na manžetové gombíky a podobné predmety. Kovové predmety, prípadne plastové menovky na schránky a dvere Vám vieme vygravírovať aj na počkanie, prípadne do niekoľkých hodín.

YAG Fiber Laser

Vláknový laser, ktorý umožňuje gravírovať priamo do kovu bez potreby aplikovania rôznych chemických prípravkov. Vieme gravírovať do nožov, ploskačiek, zámkov, zapaľovačov, hodiniek, atď. K stroju máme aj rotačný nadstavec, čo nám umožňuje gravírovanie do oblých predmetov ako sú kovové fľaše, termosky, poháriky atď.