Kľúčová služba

Okrem opravy obuvi hrá kľúčová služba dôležitú úlohu v našich prevádzkach, čomu je prispôsobený aj obrovský sortiment kľúčov a príslušenstva. Veľkú väčšinu kľúčov Vám vieme skopírovať na počkanie, v prípade, že sa jedná o bezpečnostný kľúč s kartičkou, jeho vyhotovenie neprebieha u nás ale u výrobcu, preto je doba dodania mierne dlhšia. Po vyhotovení kópie si ju môžete vyzdvihnúť na jednej z našich prevádzok.

 

Výroba kópie kľúčov rôznych značiek

Máme najväčší výber kľúčov v Bratislave, ak sa Vám v inej kľúčovej službe nepodarilo zohnať správny kľúč, u nás stále máte šancu. Máme značky Fab, Gege, Evva, Mul-T-loc, Guard, Siso, Abus, Tesa a veľa ďalších.

Rôzne typy kľúčov

Okrem ponuky klasických kľúčov ponúkame aj cylindrické, dózické, fazónkové, kľúče na schránky aj so zámkami. Tiež máme v ponuke vŕtané a magnetické kľúče.

Predaj a zjednotenie vložiek do dverí

Môžete u nás kúpiť aj celú vložku, s kľúčami. Vieme Vám zjednotiť viacero vložiek na jeden kľúč. Ponúkame rôzne bezpečnostné triedy značiek Gege, Abus, Fab, Evva, Guard.

Kopírovanie vchodových čipov

Okrem klasických DEK kľúčov, inak nazývaných aj magnetický kľúč, dotykový kľúč prípadne Dallas, ktoré ponúkame v rôznych farbách máme v ponuke aj vstupné karty a kľúčenky.

Veľký výber visiacich zámkov

Nájdete u nás rôzne veľkosti visiacich zámkov, na ktoré Vám vieme aj niečo pekné vygravírovať. Viac v sekcií Gravírovanie. Okrem klasického tvaru máme v ponuke aj visiace zámky v tvare srdca.

Predaj doplnkov ku kľúčom

Obrovský výber rôznych kľúčeniek ale aj príslušenstva ku kľúčom. Náhradné krúžky, označovače kľúčov, retiazky, menovky atď. Z kľúčeniek si môžete vybrať logá automovilových ale aj motorkových značiek a mnohé iné tvary a motívy.