Kľúčová služba

Okrem opravy obuvi hrá kľúčová služba dôležitú úlohu v našich prevádzkach, čomu je prispôsobený aj obrovský sortiment kľúčov a príslušenstva. Veľkú väčšinu kľúčov Vám vieme skopírovať na počkanie, v prípade, že sa jedná o bezpečnostný kľúč s kartičkou, jeho vyhotovenie neprebieha u nás ale u výrobcu, preto je doba dodania mierne dlhšia. Po vyhotovení kópie si ju môžete vyzdvihnúť na jednej z našich prevádzok.

Najväčší výber kľúčov

Máme najväčší výber kľúčov v Bratislave, ak sa Vám v inej kľúčovej službe nepodarilo zohnať správny kľúč, u nás stále máte šancu. Máme značky Fab, Gege, Evva, Mul-T-loc, Guard, Siso, Abus, Tesa a veľa ďalších.

Kopírovanie vchodových čipov

Okrem klasických DEK kľúčov, inak nazývaných aj magnetický kľúč, dotykový kľúč prípadne Dallas, ktoré ponúkame v rôznych farbách máme v ponuke aj vstupné karty a kľúčenky. Táto služba je vybavená na počkanie.

Bezpečnostné vložky

Môžete u nás kúpiť aj celú vložku, s kľúčami. Ponúkame rôzne bezpečnostné triedy značiek Gege, Abus, FAB, Evva, Guard. V prípade potreby Vám vieme zjednotiť viacero vložiek na jeden kľúč.

Doplnky ku kľúčom

Nájdete u nás veľký výber rôznych kľúčeniek ale aj príslušenstva ku kľúčom. Náhradné krúžky, označovače kľúčov, retiazky, menovky atď. Z kľúčeniek si môžete vybrať logá automovilových ale aj motorkových značiek a mnohé iné tvary a motívy.